Apie veislyną

Kanados sfinksų veislynas “Aksoma” yra įregistruotas Pasaulinėje kačių federacijoje WCF ir yra Lietuvos gyvūnų augintojų centro LGAC narys.

Zenkliukaswcf1

Veislyno “Aksoma” pavadinimas gimė visai netikėtai, kai mūsų šeimos draugė, kuri tieisog bijojo sfinksų, išdrįso jį paglostyti. Jos reakcija buvo “nuostabus. kaip Aksomas!” Vietoje plaukuoto kailio, sfinksas turi į zomšą panašią aksominę odą, kuri šildo ir tampa ypatingai švelni glostant. Tiesog neįmanoma atsispirti pagundai apkabinti šį minkštą aksominį padarėlį

Mūsų veislyne visi augintiniai gyvena ir auga kartu su mumis, mūsų namuose, ir yra be galo mylimi ir lepinami visų šeimos narių. Kačiukai yra apsupti begaline meile ir šiluma ir, kaip ir mūsų šeimoje augantys vaikai, yra mokomi disciplinos ir paklusnumo. Mūsų veislyne galite įsigyti kačiuką veisimui ar auginimui namuose.

Kačiukai į naujus namus iškeliauja pilnai socialiai adaptuoti, išmokyti savarankiškumo, pripratinti prie nagų draskyklės ir tualeto, integruoti į šeimos gyvenimą. Visi kačiukai yra su dokumentais, turi integruotą mikročipą, paskiepyti ir nukirminti.

Kiekvienas kačiukas gauna savo kraitelį – dovanėlę nuo veislyno, į kurią įeina ir originali USB atmintinė su augintinio nuotraukomis nuo gimimo, informacija apie sfinksų priežiūrą, kačiuko bylutės kopija, tėvelių nuotraukomis.

Be pavadinimo

Tiesiog mėgaukitės malonia draugija!

——————————————————————————————————————————————

Kodėl sfinksai? Todėl, kad nieko panašaus į sfinksą jūs nerasite, todėl, kad tai ne tik katinas.. todėl, kad jie beveik kalba, be proto myli.. tiesiog… todėl, kad jie nerealūs 🙂

Žodyje “Sfinksas” telpa Meilė, Švelnumas, Šiluma, Draugystė ir begalinis prieraišumas. Kates mylėjau visą gyvenimą, bet kai mūsų šeimoje apsigyveno Sfinksas, aš jas pradėjau dievinti 🙂

Kanados sfinksas nėra “tik” katė. Šis be galo meilus, švelnus, jautrus ir murkiantis sutvėrimas bus pats ištikimiausias Jūsų draugas!  Namuose niekada nesijausite nei vienas, nei vienišas! Šis Jūsų šeimos narys mielai pažiūrės su Jumis kiną, pasivaišins gardžiu kąsneliu iš Jūsų lėkštės, jis nepyks, jei išpilsite stiklinę vandens, o mielai pasidžiaugs puikia slidinėjimo trąsa!

Ar kada mylėjote iki begalybės? Be išskaičiavimo, be naudos.. Savo šiltu murkiančiu žvilgsniu, meiliais prisilietimais ir šiltu kūneliu kačiukas išlydys Jūsų širdį. Jis mylės Jus  laimingą, liūdną, piktą, nusivylusį..Mylės jus susivėlusį ir nesipraususį 🙂 Sfinksas parodys Jums, kaip reikia mylėti!

Apibendrintai pasakysime taip – kartą įsigiję sfinksą, daugiau jo nekeisite į jokią kitą katę! 🙂

Translate »